Ben je zwanger of net bevallen? Vraag dan nú de gratis Ouders van Nu Zwanger- en Babybox met leuke cadeautjes aan. Ouders van Nu biedt al jaren leuke cadeauboxen voor als je zwanger bent. En het mooie: je krijgt een box als je zwanger bent én als je je baby hebt gekregen.
Schrijf je online in en haal de Zwanger- en Babybox op bij een Albert Heijn bij jou in de buurt. De inhoud van de boxen wisselt, maar is altijd gericht op leuke babyspullen en voordeel, onder andere van Pampers, Elmex en natuurlijk van Albert Heijn. In de Zwangerbox zit altijd de Ouders van Nu Zwanger Special, een exemplaar van Ouders van Nu en Kek Mama. Vaak zitten er ook speentjes, billendoekjes, slabbetjes en kortingsbonnen in. Vraag ‘m nú direct aan!
En extra leuk, ik mocht in juni 2020 de Zwangerbox en Babybox uitproberen. Je haalde deze boxen toen nog op bij Blokker, inmiddels haal je de boxen op bij Albert Heijn. Ik ben er enthousiast over, kijk je met me mee? De inhoud van de boxen wisselt, ik deel graag met je wat ik in mijn boxen vond.
De Zwangerbox: leuke artikelen voor als je zwanger bent
De Ouders van Nu Zwangerbox kun je aanvragen als je zwanger bent. Je krijgt dan snel daarna een ophaalkaart waarmee je de Zwangerbox kunt ophalen bij een Albert Heijn bij je in de buurt.
In juni 2020 heb ik de Zwangerbox getest. Deze box kon je toen nog ophalen bij Blokker. De Zwangerbox ziet er fris uit in een mintgroene kartonnen box. Ik kreeg de box per post toegestuurd, dus dat verklaart de kreukels in de verpakking.
In de Zwangerbox vond ik onderstaande artikelen:
- Een knuffeltje van Blokker
- Een Difrax speentje
- Een hydrofiel washandje van Blokker
- Een NUK tuitbeker
- Een proeftubetje GUM ActiVital tandpasta
- Een proefsetje Davitamon multivitamines
- Een verpakking billendoekjes
- Pampers luiers maat 1
- Een kraambezoek dagboekje
- Milestone kaarten van C&A
- Drie tijdschriften (Kek Mama, Ouders van Nu Zwanger, VIVA Mama)
- Folders en kortingsbonnen
Zelf vond ik de recente tijdschriften, de tandpasta en het washandje het leukste in het pakket. Dit past goed bij een aanstaande moeder, en is voor mij persoonlijk het meest waardevol. Minder geslaagd vond ik het grote aantal folders, al begrijp ik dat dit bij een gratis pakket hoort. Ook de tuitbeker verbaasde mij, wel handig hoor, maar ik had ‘m niet verwacht in een zwangerbox.
De Babybox: een cadeautje voor als je baby net geboren is
De Ouders van Nu Babybox kun je aanvragen als je baby geboren is. Je krijgt via e-mail een ophaalkaart waarmee je de Babybox kunt ophalen bij een Albert Heijn bij je in de buurt.
In juni 2020 heb ik ook de Babybox getest. Deze box kon je toen nog ophalen bij Blokker.
“Je bent leuk, mag ik je houden?”. Wat een fijne tekst op de buitenkant van de box! En dat geldt natuurlijk niet alleen voor je baby, maar ook voor deze fijne box. De Babybox hoort duidelijk bij de Zwangerbox, en heeft ook het frisse uiterlijk, nu met een zachtgele kleur.
In de Babybox vond ik onderstaande artikelen:
- Een NUK tuitbeker
- Een bijtring
- Een tubetje peutertandpasta
- Een potje Sudocrem
- Pampers luiers maat 1
- Een proefsachet badolie
- Een Gilette scheermesje
- Tijdschrift Ouders van Nu
- Folders en kortingsbonnen
In dit pakket vind ik de bijtring, luiers en Sudocrem goed gekozen. Deze producten zijn bruikbaar voor veel ouders. De Babybox was deze keer iets minder gevuld dan de Zwangerbox. Een slabbetje was hier bijvoorbeeld een simpele en leuke aanvulling geweest.
Beide boxen vind ik een aanrader voor als je zwanger bent. Zonder kosten krijg je een aantal leuke producten en tijdschriften. Wil jij ook de Ouders van Nu Zwangerbox en Ouderbox ontvangen? Vraag ‘m nú direct gratis aan!
Geef een reactie