De Dr. Brown’s borstkolf is een siliconen handkolf uit één stuk. Je knijpt in de kolf, plaatst de kolf op je borst, en door het vacuüm doet de kolf zijn werk, en verschijnt de melk in de kolf.
De borstkolf is geschikt om tijdens het voeden je andere borst te kolven, en om door middel van kolven de druk van je borsten af te halen. Of om eenvoudig stuwing te verminderen als je onderweg bent. De kolf is minder geschikt om volledige voedingen af te kolven.
De kolf bestaat uit 100% siliconen en is zacht voor je huid. Het ontwerp is zo gemaakt dat je de gekolfde melk gemakkelijk in het bijgeleverde flesje kunt gieten. Met de afsluitdop sluit je het flesje lekvrij af. Het handzame en praktische ontwerp van deze kolf en het bijgeleverde tasje zorgen voor gemakkelijk en discreet meenemen.
De borstkolf wordt met een Dr. Brown’s fles inclusief afsluitdopje, reinigingsborsteltje en een handig opbergtasje geleverd.
Prijzen Dr. Brown’s siliconen borstkolf
Ervaringen Dr. Brown’s siliconen borstkolf
“Ik heb de Dr. Brown’s borstkolf als reviewexemplaar mogen testen. Uit het doosje komt een lichtje, compacte kolf met een handig tasje erbij. Een fijne verrassing is de fles die erbij zit, en die je ook kunt gebruiken om de melk in te bewaren. Ik heb de borstkolf gebruikt tijdens het voeden, dat was een prima oplossing om extra melk te bewaren. Ik kan me ook voorstellen dat de kolf handig is tijdens het reizen. Ik vind de kolf handig als extra borstkolf naast mijn gewone kolf.”